Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

U Rožné se ve středu srazilo nákladní auto a osobní vlak, dva lidé se zranili

/
/
/
720 ZobrazeníVe středu 29. prosince se krátce před šestou hodinou ráno u Rožné na Žďársku střetlo nákladní auto a osobní vlak.
Na místě zasahovaly složky Integrovaného záchranného systému Kraje Vysočině. Po srážce vlak vykolejil a skončil ve strouze.

„Ve vlaku cestoval jeden cestující, který se při nehodě stejně jako řidič nákladního vozu zranili a zdravotnická záchranná služba je musela převézt do Nemocnice v Novém Městě na Moravě. Policisté u řidiče vozu a strojvedoucího vlaku vyloučili dechovými zkouškami požití alkoholu,“ uvedla policejní mluvčí Stanislava Rázlová.

Místo nehody v Rožné na Žďársko, foto: Policie ČR


Na místě zasahovali profesionální hasiči z Bystřice nad Pernštejnem společně s drážními hasiči z Brna. Hasiči provedli na havarovaném automobilu a vlaku protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Příčinu dopravní nehody vyšetřují policisté společně s inspektory Drážní inspekce,“ dodala Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině.

  • Facebook
  • Twitter