Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

U Petrávče se srazila dvě auta, další havarovala u Horního Studence

/
/
/
954 ZobrazeníV úterý 2. ledna okolo šesté hodiny ranní došlo k dopravní nehodě dvou osobních aut na silnici u Petrávče na Žďársku. Na místě zasahovali profesionální hasiči z Velkého Meziříčí. Okolo osmé hodiny se pak srazila další dvě auta u Horního Studence na Havlíčkobrodsku.

„Při nehodě se zranila jedna osoba a skončila v péči zdravotníků. Hasiči provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili,“ uvedla Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině.

 

K havárii u Horního Studence na Havlíčkobrodsku vyjeli po osmé hodině ranní profesionální hasiči z Chotěboře a Hlinska (Pardubický kraj) společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů ze Ždírce nad Doubravou. „V péči zdravotníků skončila po nehodě jedna lehce osoba. Zdravotníci ji po nezbytném ošetření ponechali na místě události,“ dodala Petra Musilová s tím, že příčiny, průběh a veškeré okolnosti dopravních nehod jsou předmětem policejního vyšetřování.

  • Facebook
  • Twitter