Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

U Luk nad Jihlavou spadlo dvoumístné letadlo, jeden člověk nehodu nepřežil

/
/
/
381 ZobrazeníV pondělí 13. května před půl čtvrtou hodinou odpoledne došlo v katastru Luk nad Jihlavou k pádu dvoumístného letadla. V místě nehody byla nalezena jedna osoba bez známek života.

„V lokalitě probíhalo pátrání, zda se v letadle nenacházela další osoba. Na místě zasahovaly složky Integrovaného záchranného systému Kraje Vysočina. Dvaačtyřicetiletý pilot z dosud nezjištěné příčiny s letadlem havaroval, utrpěl těžká zranění, kterým na místě podlehl. Místo nehody a havarované letadlo dále ohledali pracovníci z Ústavu pro odborné zjišťování příčin leteckých nehod. U zemřelého pilota byla k přesnému stanovení příčiny úmrtí nařízena pitva. Kriminalisté zahájili úkony trestního řízení a další okolnosti nehody, stejně jako příčinu pádu letadla, zjišťují společně se specialisty z Ústavu pro odborné zjišťování příčin leteckých nehod,“ informovala policejní mluvčí Michaela Lébrová.

Trosky havarovaného letadla, foto: Policie ČR

Úvodní foto: Místo havárie u Luk nad Jihlavou, Policie ČR

  • Facebook
  • Twitter