Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

U Hnáta v Havlíčkově Brodě měli šipkaři turnaj

/
/
/
1495 ZobrazeníPivnice U Hnáta v Havlíčkově Brodě se v sobotu 16. března stala místem Turnaje v šipkách. Po prezenci následovalo rozlosování do pavouka.

„Celkem se přihlásilo do turnaje 33 hráčů, z toho i čtyři ženy,“ uvedla Aneta Pleslová, která evidovala přihlášky. Hrálo se na tři terče 501 DO. Kdo měl dvě prohry, v turnaji končil. Mezi šipkaři byli nejen amatéři, ale i hráči hrající závodně. Turnaje se účastnilo několik hráčů z klubu Tajfun Havlíčkův Brod.

Pro vítěze připravili pořadatelé třicetilitrový soudek piva Rebel. Vzhledem k počtu hráčů se hrálo až do pozdního večera a vyhlášení výsledků turnaje bylo až ve 21.30. Vítězem se stal Jiří Bruna, druhé místo obsadil Karel Satrapa a na třetím místě se umístil Lukáš Benda. Nejlepší ženou turnaje se stala Šárka Tomášková. První Bingo uhrál David Exner. „ Po dlouhé době jsem hrál turnaj a druhé místo mi udělalo velkou radost,“ uvedl druhý Karel Satrapa.

 

 

 

  • Facebook
  • Twitter