Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

U dvou havárií na Vysočině zasahovali v pátek hasiči

/
/
/
702 ZobrazeníV pátek 8. května vpodvečer se na silnicích Vysočiny staly dvě dopravní nehody, u kterých zasahovali profesionální hasiči. Nejprve u Moravce na Žďársku narazila řidička s osobním autem do stromu, krátce nato se v Jihlavě srazila dvě osobní auta, při obou haváriích se zranili čtyři lidé.

U první nehody zasahovali před šestou hodinou večer profesionální hasiči z Velkého Meziříčí společně s dobrovolnými hasiči z Křižanova. U Moravce museli hasiči z havarovaného vozu vyprostit za použití speciálního hydraulického nářadí zraněnou řidičku. „Ihned po vyproštění byla zraněná žena předána do péče zdravotníkům, kteří ji po nezbytném ošetření na místě události převezli sanitním vozem k dalšímu ošetření do nemocnice v Novém Městě na Moravě.
Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na komunikaci omezen,“ uvedla Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině.

Havarované auto u Moravce,, foto: HZS Kraje Vysočina

Profesionální hasiči z Jihlavy zasahovali zhruba ve stejnou dobu u dopravní nehody dvou osobních aut v Jasmínové ulici v Jihlavě. „Při nehodě se zranili tři lidé a skončili v péči zdravotníků. Hasiči i tady provedli na havarovaných vozech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili,“ dodala Petra Musilová s tím, že příčinu, průběh a veškeré okolnosti dopravních nehod vyšetřují policisté.

  • Facebook
  • Twitter