Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Turistická infocentra v Jihlavě uzavřena, matrika už je bez omezení

/
/
/
527 ZobrazeníOd pondělí 14. září už je matrika na jihlavském magistrátu v provozu bez omezení. Všechny pracovnice už mají negativní testy na Covid-19. Uzavřena jsou jen turistická infocentra.

Druhé testy u všech pracovníků, kteří byli v karanténě, jsou negativní. „Také pracovnici, která byla jako první pozitivně testovaná, lékař sdělil, že může nastoupit do práce. Je bez příznaků a v pondělí také přišla do zaměstnání,“ sdělila vedoucí jihlavského správního odboru Jana Batoušková.

Bylo naopak nutné dočasně uzavřít turistické informační centrum. Kvůli jedné pracovnici s pozitivním testem musely do karantény všechny její kolegyně, protože se vzájemně potkávaly. Uzavřena tak budou do pátku 18. září obě turistická infocentra, na radnici i na Bráně Matky Boží.

Žádná další opatření není nutné přijímat, víc nemocných magistrát nehlásí, preventivně se však kvůli koronaviru a zpřísnění hygienických pravidel odložilo na neurčito pondělní plánované setkání vedení města Jihlavy s občany. Náhradní termín bude včas oznámen.

  • Facebook
  • Twitter