Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Turisté se mohou vydat na výlet se zastávkou v pivovaruVydat se Pivovarskou stezkou Vysočiny za ochutnávkou piva, hlubším poznáním pivovarnictví a na zajímavá místa kraje se mohou letos turisté na Vysočině. Kromě zážitků získají upomínkový půllitr a mohou vyhrát ceny věnované pivovary.

Desítky pivovarů i minipivovarů na Vysočině ročně uvaří hektolitry piva. Nyní mohou zájemci vyrazit po pivovarské stezce, ochutnávat a přitom poznávat krásy čisté Vysočiny. V blízkosti pivovarů je spousta míst a turistických cílů. Mnohé pivovary mají své restaurace, v nichž nabízejí vedle různých vzorků tekutého zlata i jídlo, některé i ubytování, exkurze nebo zážitkové vaření piva se sládkem.
„Spoustu zajímavých tipů na výlety pěšky, autem nebo třeba i lodí spojené se zastávkou či ubytováním v pivovaru představujeme v nové brožuře Pivovary s výletem, kterou jsme právě vydali. Její součástí je také herní karta Pivovarské stezky Vysočiny. K dostání je na všech turistických informačních centrech kraje a v pivovarech na pivovarské stezce,“ říká ředitel organizace Vysočina Tourism Tomáš Čihák.

Virtuální pivovarská stezka spojuje šestnáct pivovarů Vysočiny. Vydat se po ní a zároveň soutěžit o ceny mohou zájemci starší osmnácti let, kteří si dají v pivovaru pivo a získají razítko do herní karty. Až ji zaplní celou, čili až navštíví všech šestnáct pivovarů, získají upomínkový půllitr s logem Pivovarské stezky Vysočiny a možnost zúčastnit se slosování o ceny, jež do soutěže věnovali zástupci jednotlivých pivovarů.

  • Facebook
  • Twitter