Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Třebíčští policisté žádají veřejnost o pomoc

/
/
/
860 ZobrazeníPolicisté třebíčského dopravního inspektorátu žádají veřejnost o spolupráci při objasňování dopravní nehody motocyklisty, ke které došlo minulý týden v Koželužské ulici v Třebíči.

„Ve čtvrtek 2. července jel po půl třetí odpoledne řidič motocykl Yamaha YZF-R125 po Koželužské ulici ve směru od Starče k ulici Dr. Ant. Hobzy a při průjezdu křižovatkou s Řípovskou ulicí z dosud nezjištěných příčin havaroval.
Při nehodě utrpěl devatenáctiletý motocyklista zranění a zdravotnickou záchrannou službou byl převezen do nemocnice na ošetření. U řidiče policisté vyloučili dechovou zkouškou požití alkoholu. Na motocyklu vznikla škoda přibližně dvacet tisíc korun,“ přiblížila policejní mluvčí Jana Kroutilová.

V současné době se obracejí na případné svědky. „Policisté žádají osoby, které havárii motocyklisty viděly a mohly by tak poskytnout informace k průběhu dopravní nehody, aby se přihlásily na linku 158,“ dodala Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter