Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Třebíčští policisté hledají pachatele krádeže kabelky

/
/
/
872 ZobrazeníTřebíčští policisté se obracejí na obyvatele s žádostí o spolupráci při objasňování případu, při kterém přišla žena nakupující v obchodním domě v Třebíči o svoji kabelku.

Vznikla jí škoda nejen odcizením věci, ale také v souvislosti se zneužitím platební karty. V zájmu prověřování případu by policisté potřebovali zjistit totožnost muže zachyceného na fotografiích.

„O kabelku přišla její majitelka v druhé polovině listopadu v Třebíči, když v odpoledních hodinách nakupovala v obchodním domě. Kabelku si zavěsila na nákupní vozík a svoji pozornost soustředila na výběr zboží. Následně zjistila, že kabelku nemá, začala ji hledat a poté se obrátila na policii. V kabelce měla její majitelka mimo jiné uložený mobilní telefon, peněženku s finanční hotovostí, doklady a platební karty.
Okradená žena si sice po zjištění krádeže rychle zajistila blokaci karet, bylo již ale pozdě, neboť s jednou z nich byl proveden neoprávněný výběr peněz prostřednictvím bankomatu.
Ženě vznikla celková škoda za necelých dvacet tisíc korun,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová.
V současné době se policisté obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při zjišťování totožnosti muže, který je zachycen na fotografiích.

Pravděpodobný pachatel zachycený průmyslovou kamerou, zdroj: Policie ČR


„Jedná se o osobu důležitou pro prověřování případu. Žádáme muže na fotografiích nebo občany, kteří ho znají nebo mají informaci o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158. Policisté uvítají také jakékoli další informace směřující k objasnění případu,“ dodala Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter