Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Do FC Vysočina Jihlava přestoupil Ekvádorec Luis Arroyo

/
/
/
813 ZobrazeníSportovní vedení FC Vysočina Jihlava v úterý 18. února uzavřelo příchod druhé nové zimní tváře, kterou je ekvádorský ofenzivní záložník Luis Arroyo (nar. 8. 4. 1996). Třiadvacetiletý křídelník zaujal během působení v Třinci, odkud do Jihlavy přestupuje. S klubem podepsal víceletý kontrakt.

Luis Arroyo do Třince přišel již v březnu loňského roku. Během osmi měsíců nastoupil do 25 duelů druhé ligy a vstřelil tři branky a u čtyř gólů asistoval. Svými výkony si vysloužil pozornost vícero klubů, což ofenzivnímu hráči vyneslo pozvánku do zimní přípravy Sigmy. Zde si rozhodně nevedl špatně a připsal si v polovině ledna trefu do jihlavské v sítě. Nakonec si však prvoligové angažmá nevysloužil a po vleklém jednání přijal nabídku FC Vysočina.

„Po odchodu Lamina Jawa jsme hledali varianty, jak zvýšit naší variabilitu a nebezpečnost v útoku a zároveň chceme myslet na budoucnost. Luis vše, co jsme hledali, splňuje. Jeho výhodou je využití na více ofenzivních místech. Jsme přesvědčeni, že bude schopen bojovat o místo v základní sestavě. Rozhodně může být pro naši hru zajímavý a také doufáme, že bude atraktivní pro diváky. Už ve středu by měl nastoupit do přípravného utkání proti juniorce Sparty Praha,“ okomentoval Arroyův příchod ředitel klubu Jan Staněk.

Celým jménem Luis Aldair Arroyo Cabeza je odchovancem Club Águilas a později prošel mládeží Universidad Católica, América de Quito a Deportivo Quevedo. V dospělé kategorii oblékal dres ekvádorských klubů Macará, Gualaceo a Azogues.

  • Facebook
  • Twitter