Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Třebíčské muzeum plánuje znovuotevření expozic

/
/
/
841 ZobrazeníMuzeum Vysočiny Třebíč na třebíčském zámku mohou zájemci navštívit od úterý 12. května od úterý až neděle vždy mezi 9.00 a 12.00 a 13.00 a 17.00.

Otevřeny budou všechny čtyři expozice: Svět neživé přírody, Svět portálů a bran, Lidé. Místa. Osudy. a Valdštejnové na Třebíči. Návštěvníci budou muset dodržovat zpřísněné hygienické a bezpečnostní předpisy. Vstupovat do muzea pouze s ochranou úst a nosu, k dispozici bude dezinfekce při vstupu. Dojde k omezení počtu návštěvníků na jednotlivé expozice a omezení provozu částí expozic, vybízející návštěvníky k dotyku, to se týká především audiovizuálních části expozic.

Veškeré výstavy a akce, včetně kostýmovaných prohlídek do odvolání muzeum zrušilo.

Zájemci mohou také navštívit výstavu Lidové zvyky na Vysočině v Centru tradiční lidové kultury v Cyrilometodějské ulici v Třebíči. Otevřena bude do konce května každý čtvrtek (14., 21. a 28. 5.) a soboty v sudém týdnu (16. a 30. 5.) vždy od 10.00 do 16.00.

Muzeum řemesel Moravské Budějovice je kvůli přípravě nových expozic v letošní sezoně uzavřeno. Muzeum Jemnice se otevře 2. června.

  • Facebook
  • Twitter