Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Třebíčská radnice získala druhé místo v Ceně společenské odpovědnosti

/
/
/
646 ZobrazeníV pondělí 16. dubna se v sídle Kraje Vysočina udělovaly Ceny hejtmana za společenskou odpovědnost za rok 2017. Do třetího ročníku této soutěže se přihlásilo letos 29 subjektů. Soutěž probíhá ve čtyřech kategoriích: soukromý sektor do 250 zaměstnanců, soukromý sektor nad 250 zaměstnanců, veřejný sektor – obce a veřejný sektor – ostatní. 

Třebíč získala druhou cenu v kategorii veřejného sektoru – obcí, třebíčská Střední průmyslová škola první místo v kategorii veřejný sektor – ostatní. V soutěži je hodnocena odpovědnost sociální, environmentální i odpovědnost v ekonomické oblasti. Za Třebíč převzal cenu hejtmana starosta města Pavel Janata.„Cílem soutěže je ocenit aktivity v oblasti společenské odpovědnosti a zvýšit prestiž těch, kteří princip společenské odpovědnosti v našem regionu aktivně uplatňují. Odpovědné firmy nebo veřejné subjekty si uvědomují, že nejsou pouze izolovanými jednotkami působícími ve společnosti, ale že dobré vztahy se zaměstnanci, zákazníky a partnery přinášejí další pozitivní efekty a přispívají k žádoucímu rozvoji,“ uvedl při předávání cen hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

Koncept oceňování společenské odpovědnosti na regionální úrovni, tzn. udílení Cen hejtmana za společenskou odpovědnost, se v současné době realizuje v pěti krajích v Česku, a to na Vysočině, v Moravskoslezském kraji, Jihomoravském kraji, Plzeňském kraji a Ústeckém kraji.

Cena hejtmana Kraje Vysočina pro rok 2017 – výsledky
Kategorie soukromý sektor do 250 zaměstnanců

1. B:TECH, a. s, (Havlíčkův Brod)
2. General Logistics System Czech Republik, s. r. o., (Jihlava)
3. Houfek, a. s., (Golčův Jeníkov)

Kategorie soukromý sektor nad 250 zaměstnanců
1. MANN + HUMMEL (CZ) v.o.s., MANN + HUMMEL Service, s. r. o., (Nová Ves)
2. První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s., (Velká Bíteš)
3. ICOM transport, a. s., (Jihlava)

Kategorie veřejný sektor – obce
1.  Žďár nad Sázavou
2. Třebíč
3. Humpolec

Kategorie veřejný sektor – ostatní
1. Střední průmyslová škola Třebíč
2. Zoologická zahrada Jihlava, příspěvková organizace
3. Gymnázium Chotěboř

  • Facebook
  • Twitter