Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Tragická nehoda na Pelhřimovsku, cestou k ní havarovali hasiči

/
/
/
727 ZobrazeníDnes brzy ráno krátce po půl páté přijalo operační středisko na tísňové lince 155 informaci o vážné dopravní nehodě u obce Chýstovice na Pelhřimovsku.

„Na místo byly vyslány posádky z Pacova a Pelhřimova. I přes okamžitý zásah našich zdravotníků jsou následky tragické. Řidička osobního vozidla utrpěla po nárazu do stromu zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehla,“ popsal Petr Janáček, tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina.

„Šlo o náraz osobního vozidla do stromu. Na místo události vyjeli profesionální hasiči ze stanice Pelhřimov a jednotka sboru dobrovolných hasičů z Onšova. První na místě zásahu byla jednotka sboru dobrovolných hasičů z Onšova. Provedeným průzkumem místa zásahu hasiči zjistili, že ve vozidle je zaklíněná osoba bez známek života. Úmrtí následně potvrdil i lékař,“ dodala mluvčí hasičů Petra Musilová.

Cestou k této dopravní nehodě havarovali za obcí Červená Řečice také hasiči s cisternovou automobilovou stříkačkou. „Při nehodě se zranila celá čtyřčlenná posádka vozidla. Zdravotníci naše kolegy s různě závažnými poraněními převezli do nemocnic. Na pomoc dobrovolným hasičům z Onšova zasahujícím u nehody u Chýstovic okamžitě vyjeli profesionální hasiči ze stanice Pacov. Okolnosti obou dopravních nehod vyšetřují policisté,“ doplnila Musilová.

  • Facebook
  • Twitter