Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Tragická havárie v Havlíčkově Brodě, vážně zraněná chodkyně v Golčově Jeníkově

/
/
/
1641 ZobrazeníVe čtvrtek 10. prosince dopoledne došlo v Konečné ulici v Havlíčkově Brodě ke střetu osobního auta a chodkyně. Na místo ihned vyjela zdravotnická záchranná služba a policisté. Chodkyně vážným zraněním na místě podlehla. Podobná událost se stala o den dříve v Golčově Jeníkově.

„Na místě tragické nehody provádějí policisté šetření, ohledání a zadokumentování. Příčinu, okolnosti a přesný průběh nehody zjišťují,“ popsala prvotní informace policejní mluvčí Jana Kroutilová.

K podobné události došlo také ve středu 9. prosince odpoledne v Golčově Jeníkově. „Ve středu po čtvrté hodině odpoledne jela sedmačtyřicetiletá řidička vozu Fiat po silnici přes náměstí T. G. Masaryka ve směru k Mírové. V tu dobu přecházela vozovku po vyznačeném přechodu pro chodce třiapadesátiletá žena a došlo ke střetu. Chodkyně utrpěla při dopravní nehodě vážné zranění a zdravotnická záchranná služba ji transportovala do brněnské nemocnice. Policisté dechovou zkouškou vyloučili u řidičky požití alkoholu. U chodkyně nebylo možné vzhledem k jejímu zranění provést dechovou zkoušku a byl vyžádán odběr krve,“ doplnila tisková mluvčí s tím, že místo nehody policisté ohledali a zadokumentovali. Dopravní nehodu dále prověřují.

Přihlášení k odběru novinek

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Po uvedení adresy bude na Váš e-mail zaslán aktivační e-mail pro potvrzení odběru.

  • Facebook
  • Twitter