Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Telčská radnice slavnostně převzala revitalizované sídliště Jana Žižky

/
/
/
1286 ZobrazeníPo osmi měsících stavebních prací převzalo město Telč od firmy START Zelený revitalizované sídliště Jana Žižky. Hodnota veřejné zakázky dosáhla jednačtyřiceti milionů korun.

Součástí prací byla výměna staré kanalizace a vodovodu, rekonstrukce komunikací, odstavných ploch, chodníků a úprava přechodů pro chodce, vysázení nové zeleně, doplnění městského mobiliáře, míst s lavičkami a odpočinkových zón.
„Město Telč jako investor i obyvatelé sídliště jsou s dokončeným dílem spokojení,“ říká Lucie Zelená z firmy START Zelený. „Lidé ze sídliště na dokončení revitalizace netrpělivě čekali. V době stavby nebylo lehké dostat se přes staveniště například s kočárkem domů, ale tyto nesnáze už byly vykoupeny příjemným posezením na nových lavičkách, novými chodníky, osvětlením i novou zelení, která vypadá, jako by tam byla odjakživa,“ dodává.


Stavba byla zahájena 16. března a vyšla na 41 013 657 korun včetně DPH.

  • Facebook
  • Twitter