Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Swap knih pomohl na Jihlavsku lidem se sníženou soběstačností

/
/
/
742 ZobrazeníV prosinci uspořádala Miroslava Zápotočná z Jihlavy v rámci své iniciativy s názvem Nebuďte lhostejní dobročinnou akci pro veřejnost. Lidé si zde vyměňovali knihy. Výtěžek ze vstupného podpořil odlehčovací službu Oblastní charity Jihlava Adapta.

„Nebuďte lhostejní je moje vlastní iniciativa, ale mám velkou pomoc a podporu od manžela a přátel. Manžel a mamka hlídali naše dvojčata a přátelé pomohli s tříděním a distribucí knih,“ pochvaluje si společnou práci Miroslava Zápotočná, právnička z Jihlavy.

Celkový výtěžek z akce je 4 324 Kč. „Částku využijeme na pořízení kompenzačních pomůcek. Všem organizátorům a dobrovolníkům patří velké díky za jejich nadšení pro dobrou věc,“ řekla s povděkem Jana Nagyová, vedoucí Adapty, která se stará o osoby se sníženou soběstačností.

Na akci se podíleli: Markéta Báťová, moderátorka Hitrádia Vysočina, Marie Křížová, studentka Ježkovy hudební konzervatoře, hudební skupiny III. Třetina a Nádech, nebo i Víťa Schrek, bývalý dlouholetý zaměstnanec Charity a současný zastupitel města.

„Velký dík patří panu Petru Hájkovi z Moment Music Baru, který zvučil hudební produkci a prostor zdarma propůjčil,“ uvedla Miroslava Zápotočná.

  • Facebook
  • Twitter