Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Studentská soutěž Rozehraj to jako manažer v Jihlavě

/
/
/
884 ZobrazeníVe čtvrtek, 21. listopadu proběhlo na Vysoké škole polytechnické Jihlava finále soutěže Rozehraj to jako manažer, do kterého se probojovalo deset týmů z pěti škol. Vítězství nakonec vybojovala firma TryHardes z Moravské vysoké školy Olomouc.

Druhé místo obsadila firma Krasni Brejlouni z hostící Vysoké školy polytechnické Jihlava a třetí místo získala opět Moravská vysoká škola Olomouc a firma HAO. Hlavní cenou byl mobilní telefon v hodnotě deseti tisíc korun, členové týmů, které skončily na druhém a třetím místě, získali ekonomickou deskovou hru Cesta životem od FoxGames. Každý z členů týmů, které se probojovaly až do finále dostal dárkový balíček.

Manažerské simulace jsou inovativním způsobem výuky ekonomických předmětů. Školy, které používají unikátní manažerskou hru Unisim ve výuce, dávají studentům příležitost vyzkoušet si praktickou aplikaci teoretických znalostí a díky tomu je lépe pochopit. Současně tato hra rozvíjí strategické myšlení a analytické schopnosti studentů. Hráči mají možnost si vyzkoušet a pochopit principy řízení firmy. V této online simulaci studenti řídí své firmy, analyzují trh, vytváří produkty, budují prodejní kanály, připravují marketingové kampaně, optimalizují financování, vzdělávají zaměstnance, a to vše za účelem maximalizace rentability firmy.
Centrum Informační Společnosti, s. r. o., ve spolupráci s Vysokou školou polytechnickou Jihlava připravilo soutěž pro studenty středních a vysokých škol v manažerské simulační hře, která nese název Rozehraj to jako manažer. V této hře si studenti mohli porovnat své schopnosti s ostatními a naučit se tak i mnoho o řízení firmy.

  • Facebook
  • Twitter