Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Stříbro a bronz ze světového poháru pro pelhřimovské borce

/
/
/
582 ZobrazeníOd 12. do 14. dubna probíhal v olympijské hale v Innsbrucku Světový pohár v kickboxu asociace WAKO nazvaný Austrian classics 2019. Mezi více než 2200 závodníky z 39 zemí světa byli i zástupci z Vysočiny.

Soutěžilo se v kategoriích pointfighting, lightcontact, fullcontact, K1 a kicklight. Ve výpravě Českého svazu kickboxu byli i tři zástupci oddílu Wu-shu Pelhřimov. Míša Dománková, Adélka Tajchlová a Jára Dvořák soutěžili v disciplíně pointfighting a dokázali přispět k medailovému zisku českého týmu.

„Jako první vstoupila do turnaje Míša Dománková (pointfighting začátečnice 8-12 let – 32 kg). Předvedla bojovný výkon, ale byla vyřazena v eliminacích a celkově obsadila páté místo.
Adélka Tajchlová (pointfighting dívky 8-9 let +36 kg) v semifinále podlehla soupeřce z Itálie a získala tak bronzovou medaili.
Ještě lépe si počínal Jára Dvořák (pointfighting chlapci 8-9 let +36 kg), který se probojoval až do finále, kde ale na svého rakouského soupeře nestačil a vybojoval tak stříbrnou medaili.
Svěřenci trenéra Martina Dvořáka předvedli bojovné srdce a jejich výkony jsou příslibem do budoucna,“ přiblížil Petr Vaculín z oddílu Wu-shu Pelhřimov.

  • Facebook
  • Twitter