Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Stomici mají svůj den, připomenou si ho i v Havlíčkově Brodě

/
/
/
897 ZobrazeníVe středu 3. října se od 14.00 v Nemocnici Havlíčkův Brod uskuteční v zasedací místnosti budovy č. 16 akce nazvaná Stomici mají svůj den.

„Zveme nejen naše členy, ale také stomiky, kteří nikdy nebyli na našem setkání. Kdo k nám půjde poprvé, doporučuji sraz ve 13.45 na recepci havlíčkobrodské nemocnice. Zájemce o naši akci žádám o potvrzení účasti mailem na brabcovahanka@seznam.cz,“ uvedla Hana Brabcová, předsedkyně Klubu stomiků Havlíčkův Brod.

Společná fotka cyklistů a členů brodského klubu

Stomici na setkání vyslechnou zajímavé přednášky od odborníků z oboru psychologie a kolonoskopie. Zpestřením programu bude promítnutí videa z akce Překonej své hranice – o cyklistické spanilé jízdě stomiků, uskutečněné od 1. do 9. června 2018. Stomici absolvovali trasu v devíti etapách. Začátek byl v Chebu a jelo se přes Plzeň, Příbram, Prahu, Havlíčkův Brod, Brno, Přerov, Hranice na Moravě a cílem byl Nový Jičín.

  • Facebook
  • Twitter