Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Stolní tenisté HB Ostrov míří do Olomouce

/
/
/
321 ZobrazeníŠest zástupců bude mít tento týden HB Ostrov Havlíčkův Brod na mezinárodním turnaji ve stolním tenisu WTT Feeder Olomouc 2023. Tradiční podnik světového okruhu se od 22. do 27. srpna opět odehraje v hale Omega centra sportu a zdraví v Olomouci a je zejména příležitostí pro mladé hráče a hráčky střetnout se s početnou zahraniční konkurencí.

Havlíčkobrodský HB Ostrov bude mít v Olomouci ve hře trojlístek mužů a stejný počet žen. Na WTT Feeder Olomouc 2023 se představí Pavel Širuček, David Reitšpies, Tomáš Martinko, Tatiana Kukuľková, Zdena Blašková a Linda Záděrová. Právo startu v hlavní soutěži mají ve dvouhře Širuček, Reitšpies, Kukuľková a Blašková. Nejlepší pozici pak má slovenská posila v barvách HB Ostrov Tatiana Kukuľková. Světová padesátka je na olomouckém turnaji nasazena jako pětka!

Slovenská reprezentantka Tatiana Kukuľková, extraligová posila HB Ostrov nebude v Olomouci chybět

Úvodní dva dny turnaje patří již tradičně kvalifikačním bojům. Ve čtvrtek 24. srpna v Omega centru sportu a zdraví začnou hlavní soutěže WTT Feeder Olomouc 2023. Turnaj vyvrcholí v neděli 27. srpna. Pro české reprezentant je start v Olomouci jednou z posledních herních prověrek před blížícím se mistrovstvím Evropy družstev, které se od 10. do 17. září uskuteční ve švédském Malmö. Pro stolní tenisty a tenistky HB Ostrov Havlíčkův Brod bude navíc turnaj v Olomouci vhodnou zkouškou výkonnosti před jejich účastí v Lize mistrů.

  • Facebook
  • Twitter