Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Starší žáci Bystřice nad Pernštejnem po napínavém závěru vybojovali první místo ve florbalové tabulce

/
/
/
925 ZobrazeníV sobotu 12. března se v bystřické sportovní hale uskutečnil poslední florbalový turnaj základní části Ligy starších žáků – skupina 5 – Vysočina. Domácí hráči týmu ASK Bystřice nad Pernštejnem se v přímém souboji o první místo v soutěži utkali s týmem PSKC Okříšky Rudíkov.

Do zápasu vstoupili lépe domácí, kterým se podařilo vybudovat těsný náskok, který se podařilo se štěstím udržet i do druhé části zápasu. Střelcům z Okříšek se lepila na hokejky smůla a třikrát orazítkovali bystřickou brankovou konstrukci. Také oba brankáři předvedli několik skvělých zákroků. Hosté nakonec zkusili hru bez gólmana ale otočit zápas se jim už nepodařilo, naopak domácí měli šanci střelou přes celé hřiště do prázdné branky, ale míček trefil pouze tyčku. Bystřice tak po napínavém závěru udržela jednobrankové vedení 2:1. Turnajem skončila základní část a 2. dubna se bude v Bystřici nad Pernštejnem hrát finálový turnaj, jehož vítěz postoupí na mistrovství ČR starších žáků.

  • Facebook
  • Twitter