Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Stanice Pavlov vydává nástěnný kalendář pro rok 2024

/
/
/
230 ZobrazeníStanice Pavlov vydává v pořadí druhý nástěnný kalendář. Tentokrát se mohou příznivci této neziskové organizace, jejíž pečovatelé se starají o mláďata a hendikepovaná zvířata, těšit na norka Naksíka, vydry říční Alfonse a Máju, plšíka lískového nebo veverku. Zároveň na stanici spouští nový jednoduchý e-shop, který usnadní komunikaci a objednávky oběma stranám, ušetří čas a nabízí vyšší standard komunikace, než tomu bylo v předchozích letech.

Nový nástěnný kalendář nejenže slibuje, že vás udrží na správné cestě v průběhu roku, ale také bude zájemcům přinášet měsíční dávku radosti a inspirace prostřednictvím povedených momentek zvířat, o která pracovníci pavlovské záchranné stanice pečovali nebo ještě stále pečují.

Lákají fotky i možnost pomoci

Jedním z hlavních lákadel tohoto kalendáře jsou samozřejmě profesionální fotky od dvorního fotografa stanice Jaroslava Loskota. Každý měsíc se na vás z kalendáře bude dívat jeden (nebo dva) zachráněný hrdina. Každé zvíře má svůj jedinečný příběh a přínos pro ekosystém, a tím pádem i pro nás všechny. „Mlsný Lukáš představuje statečnost a adaptabilitu. Vydry Mája a Alfons nám zase připomínají, jak důležité je zachování čistých vodních ekosystémů a snaha o obnovu jejich populace. Plšík lískový, ale třeba i muflon evropský jsou dalšími hrdiny kalendáře, kteří symbolizují různé aspekty naší přírody a biodiverzity. Každý měsíc přináší nový pohled na krásu a důležitost naší přírody,“ přibližuje ředitel stanice Zbyšek Karafiát.

Jak kalendář objednat a zaplatit?

Kalendář zájemci zakoupí na našem e-shopu: https://pomaham.stanicepavlov.cz/donate/kalendar-2024?f=2. „Jde o letošní novinku. Věříme, že jsme odchytali všechny technické požadavky, přesto, pokud by se Vám objednávka z jakéhokoliv důvodu nedařila, pište na propagace@stanicepavlov.cz. Děkujeme za trpělivost,“ uvedla Monika Brothánková z marketingového oddělení Stanice Pavlov.

Cena kalendáře zůstane stejná jako loni 399 Kč + poštovné a balné 100 Kč. Zvýhodnění jsou dlouhodobí dárci a podporovatelé stanice.

Každý zakoupený kalendář bude nejen ozdobou stěny kupujících, ale také příspěvkem na podporu Stanice Pavlov a jejích obyvatel. Zároveň zájemci přispějí na plánovanou výstavbu nového centra péče o zvířata a nových voliér, jejichž stavba v následujících minimálně dvou letech vyjde na více než 20 milionů korun.

  • Facebook
  • Twitter