Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Srážka motocyklu a cyklisty ve středu podvečer v Brodě

/
/
/
578 ZobrazeníVe středu 20. července došlo kolem páté hodiny odpolední na silnici I/34 v Havlíčkově Brodě k dopravní nehodě, při níž se srazila motocyklistka s cyklistou. Toho vrtulník s vážným zraněním převezl do hradecké nemocnice.

„Pětadvacetiletá řidička motocyklu BMW F 800 R projížděla po severovýchodní části obchvatu silnice I/34 ve směru od kruhového objezdu u obchodního domu Albert směrem ke křižovatce se silnicí II/344 ve směru na Chotěboř. V místě, kde je silnice v mírném stoupání, jí v pravotočivé zatáčce vjel do jízdní dráhy z levé strany dvaasedmdesátiletý cyklista na jízdním kole bez cyklistické helmy. Řidička motocyklu přejela vpravo na krajnici vozovky a střetla s jízdním kolem. Cyklista po nárazu z kola přepadl na pravou krajnici vozovky a těžce se zranil. Na místě ho ošetřovaly kolemjedoucí osoby, následně zdravotní záchranná služba. Letecká záchranná služba ho transportovala do Nemocnice v Hradci Králové,“ popsala událost Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.
Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému Kraje Vysočina. Při dopravní nehodě došlo ke hmotné škodě na motocyklu BMW a na jízdním kole. „U řidičky motocyklu policisté dechovou zkouškou vyloučili alkohol. U cyklisty zajistili odběr krve zdravotníci v Nemocnici Hradec Králové,“ dodala tisková mluvčí. Další okolnosti dopravní nehody šetří policisté z dopravního inspektorátu Havlíčkův Brod.

  • Facebook
  • Twitter