Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Spolujezdkyně z renaultu zahynula na Pelhřimovsku po nárazu auta do stromu

/
/
/
1037 ZobrazeníV pátek 14. ledna se stala po desáté hodině na silnici II/135 v katastru Mirotína na Pelhřimovsku dopravní nehoda s tragickými následky. Na místo vyjely všechny složky Integrovaného záchranného systému Kraje Vysočina.


„Prvotním šetřením na místě policisté zjistili, že devětačtyřicetiletý řidič osobního vozu Renault projížděl po silnici a z dosud nezjištěných příčin vyjel mimo komunikaci, kde s vozem narazil o stromu. Při nehodě utrpěl středně těžké zranění, se kterým byl převezen do zdravotnického zařízení. Jeho spolujezdkyně utrpěla těžké zranění, kterému podlehla,“ uvedla Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině, s tím, že další okolnosti tragické nehody jsou předmětem policejního šetření.

Smutnou bilanci havárie potvrdil i Petr Janáček, tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina. „Na místo události byla neprodleně vyslána lékařská posádka z Pelhřimova a záchranáři z Kamenice nad Lipou. Ve voze, které vyjelo mimo silnici a narazilo do stromu, cestovaly dvě osoby. Řidič utrpěl středně těžká zranění a po nezbytném ošetření byl předán do péče Letecké záchranné služby Jihočeského Kraje, která ho následně transportovala do českobudějovického traumacentra. Spolujezdkyně utrpěla zranění neslučitelná se životem, kterým podlehla ještě před našim příjezdem.“

  • Facebook
  • Twitter