Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Soutěžte s fotografiemi v soutěži Podzim na Třebíčsku

/
/
/
404 ZobrazeníMilovníci fotografování se mohou od 1. října zúčastnit fotosoutěže vyhlášené destinační kanceláří Třebíčsko-moravská Vysočina. Všichni zájemci mohou posílat svoje fotografie až do konce listopadu 2021 a soutěžit o ceny.

Do soutěže se mohou zapojit profesionální i amatérští fotografové. Každý soutěžící může zaslat maximálně tři fotografie. „Hodnotící komise vybere tři snímky, které ocení pobytem pro dvě osoby v Penzionu Grasel v Nových Syrovicích, poukazem na nákup regionálních výrobků z Farmy Škodovi v Odunci nebo balíčkem čokolád z třebíčské Čokoládovny Lana,“ informuje Václav Prchal z destinační kanceláře.
Pořízené podzimní fotografie mohou obsahovat památky, přírodu nebo záběry z akcí v turistické oblasti a nesmí být starší než dva roky. „Soutěžící mohou poslat maximálně tři fotografie z území Třebíčska na emailovou adresu destinační kanceláře destinacetrebicsko@gmail.com nebo přes Úschovnu na stejnou adresu. Minimální požadovaný formát je A3 a rozlišení 300 DPI,“ doplňuje Václav Prchal.
Zaslané fotografie je třeba doplnit o jméno, příjmení, kontaktní email, mobil, místo pořízení a případně komentář. Po ukončení soutěže si mohou zájemci vybrané snímky prohlédnout v některé z výstavních prostor v Třebíči a v případě příznivé epidemiologické situace proběhne vernisáž spojená se slavnostním předáním cen vítězům.


Podrobná pravidla soutěže najdete na stránkách destinace Třebíčsko-moravská Vysočina.

  • Facebook
  • Twitter