Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Soutěž Truck trial se letos nakonec uskuteční také na Vysočině

/
/
/
1203 ZobrazeníDvaadvacátou soutěžní sezonu v roce 2020 zahajuje Otevřené Mistrovství ČR v Truck trialu o víkendu 29. a 30 srpna v Pístově u Jihlavy. Návštěvníci se mohou těšit na ukázky dovednosti řidičů nákladních vozidel, jezdících v terénu a rozdělených do několika kategorií.

V závodech uvidí speciálně upravené vozy různých značek. Závodníci mají vždy za úkol projet vyznačenou sekci bez dotyku označených branek a navíc v daném časovém rozhraní. Často jsou závodní vozy opravdu na hraně a ne zřídka dochází k jejich převrácení. To je také jedním z důvodů proč být u toho, byť jako divák. Na startu nové sezóny diváci uvidí nejenom stálé trialisty, ale i všechny loňské mistry ČR a mnoho nováčků, kteří si stihli koupit již hotové auto, a nebo si postavili nové. Mistrovství ČR v Truck trialu se skládá letos pouze ze čtyř soutěžních víkendů. z nichž ty další se pojedou v Černuci u Slaného, Jihlavě a Milovicích.

Veškeré termíny závodů, novinky, loňské výsledky a fotogalerie najdete na stránkách www.trucktrial.cz nebo na Facebooku.

  • Facebook
  • Twitter