Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Sníh nadále komplikuje dopravu během rána registrovali policisté osm havárií

/
/
/
637 ZobrazeníVe čtvrtek 7. ledna mezi šestou a desátou hodinou dopoledne řešili policisté na Vysočině osm dopravních nehod bez zranění a přijali pěti oznámení týkající se komplikací na silnicích.

„Na Chotěbořsku došlo před půl devátou dopoledne ke střetu vozidla a traktoru. Ke střetu dvou vozidel došlo také u Hamrů nad Sázavou na Žďársku.
I nadále je nutné dbát při jízdě zvýšené opatrnosti. Silnice mohou být namrzlé, nebezpečí smyku hrozí také například na úsecích s uježděnou nebo rozbředlou vrstvou sněhu.
Je nutné, aby řidiči zejména přizpůsobili jízdu stavu a povaze vozovky, adekvátně snížili rychlost jízdy, věnovali se plně řízení, dodržovali bezpečnostní vzdálenost mezi vozidly a v neposlední řadě vozidlo před započetí jízdy očistili od sněhu, včetně zajištění dostatečného výhledu z auta,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Aktualizace 12.00
V době mezi desátou hodinou dopoledne a polednem se na Vysočině staly další dvě dopravní nehody bez zranění osob. Z pěti míst hlásili řidiči komplikace na silnicích.

„Krátce před jedenáctou hodinou dopoledne jsme přijali oznámení o události, ke které došlo na silnici u obce Záhoří na Pelhřimovsku. Na nákladní vozidlo zde spadl strom. Událost se obešla bez zranění,“ dodala v poledne Jana Kroutilová.

Aktualizace 14.00
Mezi polednem a druhou hodinou odpoledne se na silnicích Vysočiny stalo dalších pět havárií. „Před půl jednou odpoledne jsme přijali oznámení o dopravní nehodě, ke které došlo na Pelhřimovsku v katastru obce Buřenice, kde se střetla dvě vozidla a jeden z účastníků se zranil a byl transportován do nemocnice.
Kolem půl druhé došlo v Kadově na Žďársku k havárii nákladního vozu, který se převrátil do silničního příkopu. Podle současných informací nedošlo ke zranění,“ doplnila Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter