Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V noci zablokovala dálnici na Vysočině nehoda kamionu

/
/
/
477 ZobrazeníVe čtvrtek 7. ledna před jednou hodinou v noci došlo na 105. kilometru dálnice D1 ve směru jízdy na Brno k havárii kamionu, který zůstal vzpříčený přes všechny jízdní pruhy.

„Provoz na dálnici D1 ve směru na Brno se zastavil. Řidič zranění neutrpěl, ale v kabině byl ještě druhý řidič, který utrpěl zranění na hlavě a z místa ho odvezla zdravotnická záchranná služba na ošetření do zdravotnického zařízení.
Odklon na objízdné trasy nebyl vzhledem k aktuálnímu počasí možný, proto veškerá vozidla musel zůstat stát na dálničním tělese. Kolem třetí hodiny ranní se podařilo obnovit provoz v jednom jízdním pruhu a ve 3.50 minut byl v místě provoz plně obnoven a kolona se začala rozjíždět. Někteří řidiči kamionu ale zůstali spát ve svých vozech, proto je policisté museli budit, aby se kolona mohla rozjet,“ uvedla Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

Na informační tabule na D1 mezi 80.-112. kilometrem dálnice bylo umístěno upozornění na kluzkou vozovku a snížena rychlost na 80km/h. V současné době je dálnice průjezdná se zvýšenou o opatrností.

  • Facebook
  • Twitter