Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Škoda po požáru kotelny v Krucemburku pět milionů

/
/
/
990 ZobrazeníV úterý 23. října po půl čtvrté ráno vyjeli hasiči k požáru kotelny nábytkářské firmy v ulici Mikuláše Středy v Krucemburku na Havlíčkobrodsku. Oheň způsobil pětimilionovou škodu. 

Na místo události vyjelo devět jednotek hasičů, s ohněm bojovali profesionální hasiči z Chotěboře a Havlíčkova Brodu společně s dobrovolnými hasiči z České Bělé, Havlíčkovy Borové, Krucemburku, Ždírce nad Doubravou, Chotěboře, Libice nad Doubravou a Sobíňova. Vyhlášen byl druhý stupeň požárního poplachu.
„Na likvidaci požáru hasiči nasadili několik vodních proudů. Před pátou hodinou ráno se zasahujícím jednotkám podařilo dostat požár pod kontrolu. Následně velitel zásahu rozhodl o redukci počtu zasahujících jednotek. V průběhu rána na místě probíhaly dohašovací práce a hasiči z kotelny vyskladňovali piliny, které na volném prostranství dohašovali. Při požáru ani samotném zásahu se nikdo nezranil. Majetková škoda vzniklá požárem byla předběžně vyčíslena na pět milionů korun,“ uvedla Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině s tím, že se příčina vzniku požáru nadále vyšetřuje.

  • Facebook
  • Twitter