Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Sklepáci a jejich přátelé jako M. T. O. Universal doprovodí knižní veletrh v Brodě

/
/
/
545 ZobrazeníKoncert M. T. O. Universal se uskuteční v pátek 15. října v klubu Oko v Havlíčkově Brodě a bude tradiční hudební doprovodnou akcí 31. Podzimního knižního veletrhu, který hostí v pátek 15. a v sobotu 16. října havlíčkobrodský KD Ostrov.

„Získat Malý Taneční Orchestr pro vystoupení v Havlíčkově Brodě se kvůli značnému vytížení herců a ostatních členů souboru Divadla Sklep rovná malému zázraku. M. T. O. Universal v klubu Oko roztočí čtyřhodinovou spršku tanečních hitů od 60. let do současnosti. Přijďte protančit střevíce, pokud tedy bude místo na sále. V podání umělců z Prahy zazní písně superhvězd televizní obrazovky 60. až 80 let i z repertoáru světových pěvců. M. T. O. Universal je patrně jediný soubor, který může svoji velmi příležitostnou produkci autenticky doprovodit sloganem: Hudba, kterou jinde neuslyšíte – díky bohu, a prochází mu to,“ popisuje Petr Kletečka, hlavní pořadatel koncertu.
Za nástroji i mikrofony se posluchačům představí přední pražští umělci – František Skála, Zdeněk Lhotský, Aleš Najbrt, členové Divadla Sklep Tomáš Hanák, Lenka Vychodilová, Jana Hanáková, Fero Burda a virtuosi Roman Fojtíček, Jiří Kulich Novotný a Luděk Polifka.

  • Facebook
  • Twitter