Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Simona Stašová a Kamil Halbich v představení Vězeň na Druhé avenue

/
/
/
1553 ZobrazeníMěstské kulturní středisko Třebíč a Agentura Harlekýn Praha uvedou v pondělí 10. prosince od 19.00 v divadle Pasáž v Třebíči úspěšnou divadelní hru Neila Simona Vězeň na druhé avenue.

V hlavních rolích slavné americké komedie o tom, jaké to je, když se vám vše vymkne z rukou, se představí Simona Stašová a Kamil Halbich, dále hrají Vasil Fridrich, Veronika Jeníková, Helena Karochová a Jelena Juklová.
Čtrnácté patro, výtah nejezdí, voda neteče, odpadky páchnou, venku horko k padnutí, v bytě zima, sousedi pořádají mejdany až do noci a zloději právě ukradli na co přišli… Ne každý se však dokážeme zbláznit s takovou dávkou humoru, ironie a sarkasmu. Úžasně vtipná komedie Neil Simona o životě manželů Edny a Mela Edisonových, tří sester a jednoho bratra. Všichni jsme zajatci, vězni, neboť jsme zhýčkaní civilizací a ocitnout se svobodně pod mostem je přece jenom poněkud nepohodlné.

Vstupenky na uvedené představení zakoupíte u pokladny Národního domu, Karlovo nám. 47, Třebíč – tel.: 568 610 013 a na www.mkstrebic.cz přes E-VSTUPENKY. Studentům poskytujeme 50% slevu.

  • Facebook
  • Twitter