Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Silnice mezi Osovou Bítýškou a Velkou Bíteší bude od počátku prázdnin uzavřena

/
/
/
371 ZobrazeníOd čtvrtku 1. července bude uzavřena silnice I/37 mezi Osovou Bítýškou a Velkou Bíteší v souvislosti s postupem výstavby obchvatu Osové Bítýšky na silnici I/37, k omezení dopravy dojde až do konce srpna.

V úseku je třeba dokončit pokládku živičných vrstev vozovky, propojit jednotlivé části obchvatu doposud křížené stávající komunikací a ve směru na Velkou Bíteš ho na ní napojit zpět.

Řidiči tak musí počítat s převedení provozu na značené objízdné trasy. Tranzitní doprava, zejména těžká nákladní, bude jezdit po dálnici D1 na exit 141 Velké Meziříčí-západ a dále po silnici II/602 a II/354 přes Netín do Ostrova nad Oslavou, kde se zpět napojí na silnici I/37. Osobní vozidla do 3,5 tuny budou moci využívat jednosměrné objízdné trasy: směr Velká Bíteš-Osová Bítýška po silnici II/602 na Křeptovský Dvůr, dál po silnici II/390 na Osovou Bítýšku směr Osová Bítýška – Velká Bíteš po silnici II/390 na Vlkov a dál po silnici III/3791 na Velkou Bíteš.

  • Facebook
  • Twitter