Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Show skupiny Poletíme? v Třebíči

/
/
/
1032 ZobrazeníV sobotu 23. listopadu vystoupí v Národním domě v Třebíči ve 20.00 kapela Poletíme?, která bezpečně a jistě letí k pomyslné špičce české hudební scény. Skupina dobře vypadajících mužů hrající original banjo punk future jazz kántry v turbošansonovém duchu. Po třetí písničce zjistíte, že je milujete celý život.

Loni na jaře vydali novou desku Chce to hit!, se kterou pilně koncertují. V létě 2017 hostovali na turné s Divokým Billem a slavili opravdu velký úspěch. Poletíme? mají zkrátka dobře našlápnuto. A není divu. Umí totiž odlehčenou formou vyprávět o složitých a smutných věcech tak, že jejich koncerty dýchají barevnou náladou, svižnou rytmikou a tanečními kreacemi publika. I vy se budete smát, výskat, tančit nebo vám přeběhne mráz po zádech, když v písni pojmenují váš problém. Kladou totiž důraz na vtipné, poetické a přímočaré texty. S nimi se rozhodně nudit nebudete, už jen pro to netradiční nástrojové obsazení, se kterým kapela zvládá výtečně punk stejně jako jazz. Kapelníkem, zpěvákem, textařem a zásadní osobností kapely je charismatický výtvarník Rudolf Brančovský.

Vstupenky jsou k zakoupení u pokladny Národního domu, Karlovo nám. 47, Třebíč – tel.: 568 610 013 nebo přes e-vstupenku na www.mkstrebic.cz.

  • Facebook
  • Twitter