Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Šestnáctiletý opilý řidič v Třebíči

/
/
/
760 ZobrazeníV neděli 16. prosince zastavili třebíčští policisté po třetí hodině v noci v Zámostí v Třebíči vůz VW Golf. Při kontrole zjistili, že řidičem je šestnáctiletý mladík, který nevlastní řidičský průkaz a je opilý.

„U chlapce dechovou zkouškou 0,92 promile alkoholu, obdobnou hodnotu ukázala i opakovaná zkouška. Další jízdu policisté mladíkovi zakázali. Podnapilého chlapce předali jeho rodičům a informovali o události také odbor sociálně právní ochrany dětí. Policisté dál zjistili, že vozidlo mladistvému zapůjčil jeho majitel a dopustil se tak přestupku na úseku dopravy. Zabývají se dále tím, kdo požití alkoholu osobě mladší osmnácti let umožnil. Přestupky, kterých se mladistvý řidič dopustil v souvislosti s řízení vozidla pod vlivem alkoholu a bez řidičského oprávnění, policisté šetří,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter