Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Šestá etapa jízdy Překonej své hranice v Havlíčkově Brodě

/
/
/
630 ZobrazeníV rámci šesté etapy cyklistické spanilé jízdy napříč Českem nazvané Překonej své hranice zavítají její účastníci na Havlíčkobrodsko. Jízdu pořádá Dobrovolné sdružení stomiků České ILCO při příležitosti 9. Světového dne stomiků.

Jízda proběhne od 1. do 9. června v devíti etapách a účastníci projedou Českem ze západočeských Hranic přes města, kde fungují spolky stomiků – Cheb, Plzeň, Příbram, Prahu, Havlíčkův Brod, Brno, Přerov, Hranice na Moravě a cíl bude v Novém Jičíně.

Plakát cykloakce

Za devět dnů ujedou účastníci akce na kole 699 km přes devět krajů. Pro obyvatele Havlíčkobrodska bude zajímavá šestá etapa, která začíná ve středu 6. června v 9.00 v Třemošnici a končí kolem 15.00 v Přibyslavi. Během ní bude zastávka v Havlíčkově Brodě mezi 11.00 a 12.00 spojená s besedou v hotelu Slunce.
V Havlíčkově Brodě vznikl 7. února 2017 Klub stomiků ILCO. Jeho cílem je sdružovat občany se stomií, pečovat o jejich potřeby a přispívat ke zkvalitnění zdravotní a sociální péče o ně, pomáhat stomikům znovu získat ztracené sebevědomí. Z havlíčkobrodského klubu se jízdy zúčastní Zdeněk Hanousek a předsedkyně klubu Hana Brabcová se synem.

Více o akci Překonej své hranice, na které podílí také společnost ConvaTec, přední světový výrobce stomických pomůcek, se lze dozvědět na webu.

  • Facebook
  • Twitter