Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

SeneCura SeniorCentrum Telč získalo nejvyšší možné ocenění kvality od Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR

/
/
/
501 ZobrazeníAsociace poskytovatelů sociálních služeb ČR (APSS) udělila SeneCura SeniorCentru v Telči hodnocení Značka kvality, které hodnotí domov z pohledu klienta. Pět hvězd získal domov za všechny důležité aspekty.

Ubytování, strava, kultura a volný čas nebo péče a partnerství. Všechny tyto oblasti jsou pro klienty domovů pro seniory velmi důležité. Proto je hodnotí certifikátoři APSS, kteří následně mohou udělit od jedné až po pět hvězd v rámci Značky kvality. Domov v Telči tak získal možné maximum.

„Značka kvality pro nás znamená především prestižní ocenění za kvalitně poskytnutou péči. Cítíme významnou zodpovědnost k našim klientům, jejich rodinám, ale i zaměstnancům. Ocenění nám také pomůže při prezentaci naší práce vůči veřejnosti i potenciálním klientům. V neposlední řadě je to značný závazek do budoucnosti, abychom kvalitu péče udrželi a zvyšovali,“ říká Marika Krejčí, ředitelka SeneCura SeniorCentra Telč, která také ocenění z rukou zástupců Asociace převzala.

Podle Mariky Krejčí byla klíčovým faktorem týmová spolupráce všech zaměstnanců a také neustálé zlepšování nabídky klientům. „Kromě kvalitní vybavenosti a krásného prostředí, které máme k dispozici, jsme rozšířili aktivity v domově – zavedli jsme široké spektrum terapeutických činností, například canisterapii, muzikoterapii či ergoterapii,“ popisuje ředitelka domova.

Koncept skupiny SeneCura, včetně SeniorCentra v Telči, staví na více než 20 letech zkušeností a výzkumů. Může se proto pochlubit celou řadou unikátních přístupů a metod péče o seniory a klienty trpící Alzheimerovou chorobou či jiným druhem demence – od důrazu na fyzickou a duševní aktivitu až po speciální formy péče, například Snoezelen či reminiscenční terapii.

APSS uděluje certifikát Značka kvality od roku 2011. Dosáhla na ni už více než stovka zařízení v České republice. SeniorCentrum Telč je sedmým domovem skupiny SeneCura se značkou kvality, držiteli jsou i zařízení v Praze na Klamovce, Chrudimi, Šanově, Kolíně, Terezíně a Liberci.

  • Facebook
  • Twitter