Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Muži mužům. V novoměstské nemocnici se holilo pro dobrou věc

/
/
/
359 Zobrazení„Oholit, prosím.“ „Oholit a ostříhat,“ hlásili muži usedající před zrcadla budoucím kadeřnicím. Přízemí chirurgického pavilonu Nemocnice Nové Město na Moravě se na pár hodin proměnilo v improvizované holičství. Studentky oboru kadeřník Střední školy obchodní a služeb ve Žďáře nad Sázavou tam holily a stříhaly muže, kteří se rozhodli přispět na dobrou věc.

Charitativní holení vydělalo na konto Nadačního fondu Muži proti rakovině bezmála dva a půl tisíce korun. K tradičnímu projektu Movember se připojují také lékaři novoměstské urologie. Prodloužením ordinační doby chtějí upozornit na důležitost preventivního vyšetření nádorů prostaty a varlat.
Jeden termín prodloužené ordinační doby urologické ambulance už mají za sebou, další je teprve čeká. Zájemci o preventivní vyšetření mohou přijít ještě ve středu 30. listopadu v době od 14.00 do 15.00. Musí se ovšem předem objednat na telefonním čísle 555 801 203.

  • Facebook
  • Twitter