Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

SeneCura SeniorCentrum Chotěboř uspořádalo koncert na zahradě

/
/
/
514 ZobrazeníV chotěbořském domově pro seniory SeneCura není nouze o společenské události. Jednou z nich byl i koncert Dechového orchestru mladých, který pochází rovněž z Chotěboře.

Mezi aktivity v SeniorCentrech sítě SeneCura patří i nejrůznější návštěvy. Chotěbořský domov uvítal celé hudební těleso – Dechový orchestr mladých Základní umělecké školy v Chotěboři v počtu 40 mladých muzikantů. Protože počasí přálo, klienti si mohli hudební zážitek užít na rozlehlé zahradě pod širým nebem.

„S orchestrem spolupracujeme již delší dobu, celkem náš domov navštívili hudebníci třikrát. Loni si klienti užili koncert, který se uskutečnil v době adventu,“ říká ředitel SeneCura SeniorCentra Chotěboř Jan Špidlen.

Orchestr diriguje vedoucí Alois Štěrba a pod jeho vedením se těleso stalo nedílnou součástí kulturního života Chotěboře a okolí. Kromě toho mladí hudebníci cestují po České republice i do zahraničí. Získali rovněž řadu ocenění a dosáhli úspěchů v celostátních soutěžích.

„Jsme moc rádi, že orchestr našim klientům zpříjemnil sobotní odpoledne a zahrál pestrou kombinaci skladeb, od vážné přes swingovou až po populární filmovou hudbu,“ dodává Jan Špidlen.

SeniorCentrum Chotěboř poskytuje čtyři sociální služby, ve všech má aktuálně volná místa. Jsou jimi Domov pro seniory, Domov se zvláštním režimem, Denní stacionář a Odlehčovací služba.

  • Facebook
  • Twitter