Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Se začátkem března startuje registrace na Monkey Race Skuhrov

/
/
/
294 ZobrazeníVe středu 1. března odstartuje registrace do běhu Monkey Race Skuhrov.  Šestý ročník překážkového závodu se poběží tradičně ve Skuhrově na Havlíčkobrodsku v sobotu 24. června. I letos bude na programu hlavní závod pro dospělé i závod pro děti do 15 let.

Dětský závod se poběží v průběhu sobotního dopoledne. „Jeho délka bude stejně jako v předchozích letech asi dva kilometry a pro nejmenší závodníky bude připraveno deset překážek,“ říká hlavní organizátor Lukáš Blažek s tím, že kapacita je 150 závodníků a startovné, které se bude platit na místě, zůstává beze změny, tedy 250 Kč.

Hlavní závod bude v tradiční délce okolo šesti kilometrů. „I letos se závodníci mohou těšit na záludnou a náročnou trať se zhruba 25 překážkami. Startovné bude letos 480 Kč, dodává Lukáš Blažek. Kapacita oblíbeného závodu s rodinnou atmosférou bude 250 závodníků a přihlásit se do něj mohou muži a ženy starší 15 let.

Partnery a sponzory závodu Monkey Race Skuhrov 2023 je SDH Skuhrov, Obec Skuhrov, Heineken Česká republika, CoraHB autodíly s.r.o., Pivovar Rychtář, ČČK Havlíčkův Brod a BM Fitness Havlíčkův Brod.

Registrace závodníků do obou závodů na www.monkeyrace.cz.

  • Facebook
  • Twitter