Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Sbírka pro Kubu Kunáška stále pokračuje

/
/
/
753 ZobrazeníPřed třemi týdny byla oficiálně ukončena sbírka pro Jakuba Kunáška, který trpí závažnou formou autismu a těžkou mentální retardací. Uskupení Show Your Help díky vám pro Kubíka vybralo krásných 180 000 Kč. I přes velice nepříznivý rok je to velký úspěch.

„Obrovské díky všem, kdo jste přispěli do kasiček na našich koncertech, poslali peníze na transparentní účet, koupili si naše tričko, cédéčko nebo obraz od Kubovy maminky, dorazili na benefiční akci nebo nohejbalový turnaj. Stejně tak jsme vděční všem partnerům, firmám a promotérům, kteří naše aktivity jakkoliv podpořili,“ uvádí pořadatelé z Show Your Help na svém webu.

Do cílové částky nicméně zbývá 120 000 Kč, Kubova léčba v Kyjevě totiž vyjde na 300 tisíc.

Vzhledem k současné situaci nemůžou v Show Your Help dělat nové sbírky způsobem, kterým momentálně fungují, a to je objíždění kulturních akcí s kasičkami. Kvůli Covidu byla totiž většina těchto plánovaných akcí zrušena.

Protože do finální částky zbývá ještě tedy celkem dost, padlo rozhodnutí ve sbírce pokračovat a pokusit se přiblížit co nejvíce cílové částce na léčbu, tedy 300 000 Kč. Kasičku SYH ale nejspíš letos už na kulturních akcích nepotkáme a tak je prozatím jediná možnost a to přispět libovolnou částkou na transparentní účet 2901681236/2010.

  • Facebook
  • Twitter