Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlava finančně podpoří záchrannou stanici Pavlov

/
/
/
613 ZobrazeníJihlava pošle na podporu stanice, která se zabývá záchranou poraněných volně žijících živočichů, 10 tisíc korun. Radní města Jihlavy schválili na svém listopadovém zasedání finanční podporu záchranné stanice Pavlov. Stanice se zabývá záchranou poraněných živočichů i jejich mláďat a spolupracuje s Městským útulkem pro opuštěná a nalezená zvířata Jihlava.

„V letošním roce přijala záchranná stanice k začátku října 168 zvířat ze správního území Jihlavy, v minulém roce dokonce 191 zvířat. Činnost stanice výrazně přispívá nejen k záchraně handicapovaných živočichů, ale i k zajištění ekologické výchovy pro širokou veřejnost a tím částečně doplňuje i činnosti města v této oblasti. Finanční podpora proto byla samozřejmost, kterou radní jednohlasně schválili,“ doplnila primátorka města Karolína Koubová.

Stanice se dále podílí také na vzdělávání a osvětě, v jejímž rámci poskytuje služby i jihlavských základním a mateřským školám. Společně s městem také připravuje každoroční Den Země.

Pokud chcete stanici podpořit či zjistit více informací o její činnosti, navštivte stanicepavlov.eu.

  • Facebook
  • Twitter