Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Sbírka kol pro africké děti v Jihlavě pokračuje

/
/
/
1087 ZobrazeníNepotřebná kola mohou zájemci odevzdat od 30. dubna do 13. května v jihlavském útulku. Sbírka Kola pro Afriku se letos opět sešla s velkým zájmem veřejnosti, podařilo se shromáždit celkem 89 bicyklů.

Číslo by mohlo být i vyšší, ale ne každý měl možnost kolo na náměstí na Den Země dopravit, řada kolemjdoucích ovšem projevila zájem kolo darovat.
Magistrát města proto, podobně jako v minulosti, nabízí možnost, jak do sbírky ještě přispět. Nepotřebné, pojízdné i nepojízdné kolo můžete dopravit do Útulku pro opuštěná zvířata v Pístově od 30. dubna do 13. května.
„Hodně lidí má kola například na chatě nebo na chalupě. Útulek nám nabídnul hodiny, kdy chodí veřejnost venčit zdejší psy, kdo tedy chce, může si po odevzdání kola den zpříjemnit i procházkou s pejskem,“ uvedla Soňa Krátká ze Zdravého města.
V pracovní dny lze kola odevzdat od 13.00 do 15.00, o víkendu a ve svátky můžete kolo dovést do útulku kolem 10 hodiny. „Mimo uvedený čas lze kola zanechat u dveří útulku,“ doplnila Soňa Krátká.
Za dobu trvání se v Jihlavě do sbírky Kola pro Afriku podařilo shromáždit asi 600 jízdních kol od dárců z Jihlavy i širokého okolí.

  • Facebook
  • Twitter