Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Rozsvícení vánočního stromu v Rozsochatci

/
/
/
983 ZobrazeníPrvní adventní neděli si připomněli v Rozsochatci tradičním rozsvěcením vánočního stromu u budovy Obecního úřadu. V podvečer se místní sešli, aby si zazpívali s dětmi z mateřské a základní školy několik koled u ozdobeného stromu.

Ten se letos rozsvítil novými světýlky, pod stromem byl opět vyřezávaný betlém. Sváteční atmosférou zavoněl také domácí punč, který pro přítomné připravili zastupitelé a členky Svazu žen v Rozsochatci. Letošní novinkou byl rovněž dětský ovocný punč. Starosta obce Dušan Svoboda pronesl přání občanům do nového roku 2020 a děti rozdávaly malé kytičky z větviček.
Během adventního času obecní zastupitelé a členky Svazu žen v Rozsochatci by chtěli širokou veřejnost pozvat také na Divadelní Rybovku – scénické představení České mše vánoční, která se bude konat 14. prosince od 15.00 v sále obecního domu. Repríza divácky úspěšného představení, ve kterém sehraje Smíšený pěvecký sbor Doubravan s divadelním spolkem SCHOD a Východočeským akademickým orchestrem autorskou verzi České mše vánoční Jakuba Jana Ryby. Součástí koncertu bude oblíbená výstava vánočních dekorací.
Předprodej vstupenek byl zahájen 25. listopadu v kanceláři Obecního úřadu v Rozsochatci, cena vstupenky 80 Kč. Cena vstupenky na místě před koncertem bude 100 Kč. Vstupné pro děti do 15 let v předprodeji i na místě 40 Kč.

  • Facebook
  • Twitter