Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kapela Minus 123 minut zahraje v Brodě

/
/
/
957 ZobrazeníKlub Oko v Havlíčkově Brodě v sobotu 7. prosince od 21.00 se stane vědkem vystoupení zajímavého tria hudebníků Minus 123 minut. Po deseti letech vydala skupina nové album LES a pokřtila ho 25. září 2019 v Lucerna Music Baru v Praze.

Kapela ve složení: Fredrik Janáček – basa, Dano Šoltis – bicí a Zdeněk Bína – zpěv, kytara, se vydala na podzimní turné k nové desce po celé ČR a také dokonce na Slovensko konkrétně do Bratislavy.

Album LES obsahuje devět skladeb a poprvé za celou existenci kapely se jedná o desku v češtině. Síla kapely Minus 123 minut spočívá především v živých energických vystoupeních, které jsou z velké části tvořeny improvizací. Propojují žánry jako soul, groove, jazz, blues, funky či world music.
Cena vstupenky v předprodeji 250 Kč – Obchůdek Tulipán HB nebo Cafe Art – Klub Oko HB za 250 Kč a na místě za 300 Kč. Vstupenku lze vyhrát v soutěži.


Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku: V kterém roce vyšlo album Shooba Dooba? Odpověď pošlete do čtvrtka 5. prosince do 18.00 mailem na: soutezimovstupenku@seznam.cz. Napište jméno, příjmení a své mobilní číslo pro včasné upozornění na výhru.

  • Facebook
  • Twitter