Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Rostislav Dvořák místostarostou Žďáru nad Sázavou

/
/
/
486 ZobrazeníDosavadní zastupitel Rostislav Dvořák byl zvolen za žďárského místostarostu po odchozí místostarostce Romaně Bělohlávkové. Ta se postu ve vedení města vzdala, protože ve sněmovních volbách získala mandát poslankyně.
Rostislav Dvořák nastoupil do pozice uvolněného místostarosty po zvolení zastupitelstvem 4. listopadu.

„Je mi velkou ctí a zároveň závazkem pokračovat v započaté práci mých lidoveckých kolegů v pozici uvolněného zastupitele. Budu se snažit být odpovědnou posilou současného koaličního týmu v práci na postupné proměně našeho města v kvalitní místo pro život i podnikání,“ komentuje své rozhodnutí zastupitel Dvořák.
„Velmi ráda jsem byla u toho, kdy se naše město krok za krokem proměňuje v lepší místo pro život. Protože však dohody se mají plnit, odstupuji po svém zvolení do Poslanecké sněmovny z postu místostarostky. Nadále se však budu na chodu našeho města podílet ať už prací v radě či zastupitelstvu města,“ popisuje důvod odchodu a své další působení místostarostka Bělohlávková.

  • Facebook
  • Twitter