Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Řidič v Třebíči srazil cyklistku, z místa srážky ujel, policisté hledají svědky

/
/
/
414 Zobrazení
Třebíčští policisté hledají svědky případné svědky dopravní nehody, která se stala ve středu 25. srpna pět minut po desáté hodině ranní na křižovatce Táborské a Nové ulice a ulice Josefa Suka v Třebíči.

„Dosud neznámý pachatel projížděl s vozem ve směru od ulice M. Majerové, v prostoru křižovatky začal předjíždět jízdní kolo, které řídila dvaašedesátiletá cyklistka. Ta jela ve stejném směru a řidič neznámého vozu při zařazení se před předjížděné jízdní kolo ohrozil cyklistku a došlo ke střetu. Následkem toho cyklistka havarovala na silnici. Při dopravní nehodě se zranila, na místě ji ošetřila posádka vozidla zdravotnické záchranné služby a následně ji převezli zdravotníci do Nemocnice Třebíč k dalším vyšetřením. K žádnému dalšímu zranění osob nedošlo. Dechovou zkouškou policisté u cyklistky vyloučili alkohol. Řidič, který cyklistku srazil, nesplnil své zákonné povinnosti a z místa dopravní nehody odjel. Při dopravní nehodě vznikla hmotná škoda na jízdním kole ve výši 2000 korun,“ popsala Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.
Policisté se obracejí na případné svědky nehody, kteří projížděli místem a mají ve svých vozidlech palubní kamery, které by nehodový děj zachytily, aby se obrátili na linku 158 nebo případně přímo na policisty z dopravního inspektorátu Třebíč – 974 277 250 nebo 974 277 251. „Stejně tak by nám při pátrání po vozidle pomohlo případné svědectví chodců, kteří se v místě pohybovali a viděli průběh dopravní nehody,“ uzavřela Dana Čírtková.

Úvodní foto: Místo nehody v Třebíči, archiv Policie ČR

  • Facebook
  • Twitter