Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Rekonstrukce vstupního pavilonu novoměstské nemocnice jde do další etapy

/
/
/
604 ZobrazeníNa konci března roku 2021 byla v areálu novoměstské nemocnice zahájena oprava vstupního pavilonu a přilehlé budovy lékárny. První etapa těchto prací, jejímž cílem bylo vybudovat přístavbu k objektu lékárny a nastavit jedno patro nad lékárnou, dospěla ke svému závěru.

O nově vzniklou část nad lékárnou budou rozšířeny prostory biochemických laboratoří. „Právě v nástavbě nad lékárnou vznikly nové, poměrně rozlehlé prostory, které využije biochemická laboratoř,“ potvrdil Jiří Drdla, technický náměstek novoměstského nemocničního zařízení.

Do nových prostor se pomalu začínají stěhovat jednotlivé technologie a částečně i personál biochemické laboratoře. Plný provoz biochemické laboratoře v novém se očekává v druhé polovině dubna 2022.
Do svých původních prostor se přestěhuje i lékárna. „Ta byla rozšířena o jednu místnost, kde bude příjem zboží,“ informoval Jiří Drdla. V ostatních částech lékárny byly provedeny opravy obkladů, položeny nové podlahy, byla vyměněná okna a vstupní dveře. Vchod do lékárny je nově vydlážděný.

Vstupní pavilon novoměstské nemocnice prochází rekonstrukcí

Oprava bude pokračovat dalšími dvěma etapami, ve kterých budou dokončeny opravy stávajících laboratoří, zrekonstruována diabetologická ambulance a vystavěný nový bufet. Celková modernizace vstupního objektu Nemocnice Nové Město na Moravě byla rozplánovaná na dva roky. Ukončení prací se dočkáme v březnu příštího roku. Investici ve výši 94 milionu korun bez DPH hradí zřizovatel nemocnice, kterým je Kraj Vysočina.

  • Facebook
  • Twitter