Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Radnice v Polné nechá za vykácené stromy vysázet stovku nových, doplní je keře

/
/
/
937 ZobrazeníObyvatelům Polné se nelibí kácení stromů a keřů na sídlišti Palackého, ke kterému došlo v loňském roce a mělo by letos pokračovat. Svůj názor vyjádřili nápisem na jednom ze stromů ve městě. Majetkový odbor radnice v Polné na to reagoval vysvětlením.

 

„Drazí spoluobčané.
Kácení, které proběhlo v roce 2018 se týkalo stromů, které museli ustoupit stavbě Obnova komunikací a mobiliáře sídliště Palackého.

Názor nespokojeného občana Polné, archiv radnice v Polné

Kácení, které probíhá nyní se týká akce Obnova veřejné sídliště na sídlišti Palackého. Veřejné projednání projektu a prezentace projektu proběhla za možnosti účasti široké veřejnosti 3. října 2018. Vše bylo už několikrát představeno v Polenském zpravodaji a na stránkách města Polná. Projekt je možné si stále prohlédnou v přízemí Městského úřadu na majetkovém odboru u Lubomíra Kanswohla tel. 720 265 904.
Samozřejmě, že následně proběhne nová výsadba zhruba 99 kusů stromů a 846 ks keřů,“ odpověděli zástupci majetkového odboru.

  • Facebook
  • Twitter