Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Radek Skála s Ondřejem Květonem přivezli ze Srbska zlato

/
/
/
1287 ZobrazeníSkvělých úspěchů dosáhli na dvou po sobě jdoucích turnajích světového juniorského okruhu ITTF World Junior Circuit 2019 ve stolním tenisu Ondřej Květon a Radek Skála. Mladí hráči HB Ostrov Havlíčkův Brod přivezli z reprezentačních startů v Srbsku a Slovinsku celkem tři medaile, jednu zlatou a dvě bronzové.

Oba mladí havlíčkobrodští stolní tenisté se v reprezentační dresu České republiky “sešli“ na turnaji Serbia Junior & Cadet Open 2019 v srbském Zrenjaninu. V soutěži družstev vytvořili tým s ostravským Tomášem Martinkem. Pod vedením havlíčkobrodského trenéra Bohumila Vožického se lepšili zápas od zápasu a nakonec to dotáhli až na stupně vítězů. Čeští junioři nejprve v semifinále po velkém boji porazili kombinovaný tým Indie/Nizozemsko 3:2, aby pak po fantastickém výkonu ve finále porazili favorizované „kanárky“ z Brazílie 3:1.

Zlatý tým českých juniorů s trenérem Bohumilem Vožickým

O týden později startoval Ondřej Květon už sám (sedmnáctiletý Radek Skála měl extraligové povinnosti v dresu Chebu) na dalším turnaji světového okruhu, tentokrát ve Slovinsku. Patnáctiletý český reprezentant se ve slovinském Otočci představil ve výborném světle, když získal hned dvě medaile. K bronzové medaili ze soutěže družstev přidal stejný kov i v soutěži jednotlivců. Mladý stolní tenista HB Ostrov Havlíčkův Brod se jako nejlepší z českých reprezentantů ve dvouhře juniorů probojoval do semifinále Slovenia Junior & Cadet Open 2019, kde prohrál s pozdějším vítězem Slovákem Adamem Klajberem 2:4 na sety. Pro Ondřeje Květona to je už třetí medaile z turnaje světového okruhu ITTF World Junior Circuit v jeho první juniorské sezoně.

Ondřej Květon získal na mezinárodních turnajích v Srbsku a Slovinsku tři medaile

Další mezinárodní akce čeká na Ondřeje Květona a Radka Skálu na přelomu října a listopadu, kdy se i s dalšími stolními tenisty HB Ostrov Havlíčkův Brod zúčastní Slovak Junior & Cadet Open 2019 v Nitře.

  • Facebook
  • Twitter