Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Prvních 14 dní v srpnu bude v Jihlavě kolísat tlak vody

/
/
/
597 ZobrazeníV době od 1. do 14. srpna bude na jihlavské vodohospodářské infrastruktuře probíhat měrná kampaň, tedy měření průtoků a tlaků pitné vody. V tomto období tedy může docházet ke kolísání tlaku nebo dočasnému zakalení vody, které ale nebudou mít vliv na její kvalitu.

Magistrát města Jihlavy zadal specializované firmě měrnou kampaň, která bude probíhat v době od 1. do 14. srpna na vodohospodářské infrastruktuře. Postupně ve třech etapách dojde k měření průtoků a tlaků na pitné vodě za účelem zkvalitnění distribuce, funkčnosti a analýzy distribuční sítě. Součástí budou i hydrantové testy.

Po toto období může docházet ke kolísání tlaku a dočasnému zakalení vody. Měření bude firma provádět ve spolupráci s odborem technických služeb a provozovatelem VHI Službami města Jihlavy.  Na kvalitu pitné vody nebude mít měrná kampaň vliv. V případě dotazů se mohou obyvatelé Jihlavy obracej na e-mail: vh@jihlava-city.cz.

  • Facebook
  • Twitter